Najpiękniejszym miejscem w Bolesławcu jest z pewnością jego stary rynek.

Właściwie każdy, kto kocha wycieczki i zwiedzanie różnych intrygujących i wspaniałych miejsc, winien udać się do Bolesławca. To polskie miasto leżące w województwie dolnośląskim należy do jednych z najładniejszych miejscowości, więc należy je zobaczyć.

Nie tylko z uwagi na wyroby ceramiczne, z której to miasto słynie, ale również w celu obejrzenia pozostałych turystycznych atrakcji , które są dostępne na miejscu. Oczywiście nie ujmując niczego produkowanej tutaj ceramice – jest naprawdę piękna oraz powinno się odwiedzić jej muzeum, jeśli nie zechce się zakupić jakiegoś egzemplarza na pamiątkę do mieszkania. Najpiękniejszym miejscem w mieście jest z pewnością jego stary rynek. Jeśli chodzi nam o oferty noclegowe – hotel bolesławiecproponuje mnóstwo lokalizacji blisko rynku, dzięki czemu jest możliwość częściej oraz szybciej się na nim znaleźć. A jest on tego wart, bo różnokolorowe, odnowione budynki sprawiają wyjątkowe wrażenie. Wieczorem jest jeszcze lepiej, ponieważ władze miasta włączają iluminacje , które podkreślają urodę okolicznych budowli.

Spacer nocą po rynku w Bolesławcu musi być obowiązkowym punktem w każdym planie turystycznym. Innym ciekawym miejscem do zwiedzenia jest lokalna bazylika, która jest zabytkiem miasta, ponadto park, który otacza bazylikę dodatkowo dopełnia piękna całości. Jest to wielka okazja dla wszystkich fanów budowli z minionych wieków. Co więcej, co każdego powinno bardzo ucieszyć, jeśli chodzi o znany hotel Bolesławiec należy on do tańszych lokalizacji dla turystów. Wakacje albo weekend w nim wychodzą całkiem przystępnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *